Piżamy sensis, czyli zniewalająca niewinność luźnych piżam

Wybierając piżamę, często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważny jest to wybór. Często wybieramy coś najtańszego lub sięgamy po byle co, a to fatalna decyzja dla naszej skóry. W piżamie co noc spędzamy średnio 8 godzin! Nie możemy pozwolić naszemu ciału na tkwienie jednej trzeciej doby w obcisłym, niewygodnym lub wykonanym ze słabego materiału ubraniu. Nasza skóra też musi oddychać! 

Ale obcisłe jest seksowne…

Być może, ale nie nadaje się do snu. Chcąc zadbać jednocześnie o zdrowie i zmysłowy wygląd, możemy wybrać nieco luźniejszą piżamę. Taki wybór to połączenie wygody, kobiecości i słodkiego akcentu. Np. biorąc pod lupę piżamy sensis szybko przekonamy się, że można spać wygodnie i poza komfortem cieszyć się również pociągającym wyglądem. 

Jaką piżamę wybrać?

Przede wszystkim tą z dobrego materiału. Piżama wykonana w 100% z bawełny to idealne rozwiązanie dla naszej skóry. Godna uwagi jest również wiskoza. Oczywiście nie musimy panicznie obawiać się domieszki poliestru, ale jeśli jest go więcej niż bawełny lub wiskozy — uciekajmy, gdzie pieprz rośnie. Najważniejszy przy wyborze dobrej piżamy jest komfort. Chcąc zasypiać bez problemu i budzić się z uśmiechem nie możemy pozwolić sobie na spanie w czymś, co się nam nie podoba lub jest niewygodne. 

Rodzaje piżam

Opcji na piżamę jest kilka. Długie spodnie i koszula z długim rękawem sprawdzą się w chłodne noce i długie, zimowe wieczory. Krótkie spodenki i koszulka na ramiączkach lub podkoszulek z krótkim rękawkiem to uniwersalny i najczęściej wybierany komplet, wygodny i stylowy. Spodenki i top to rozwiązanie doskonałe na przedłużające się poranki. Ostatnią propozycją jest koszula nocna, która swoją długością zapewnia niepowtarzalną wygodę i seksapil.