Moda na piżamy do karmienia dwuwarstwowe z ukrytymi wycięciami

Oryginalna piżama do karmienia dwuwarstwowa z ukrytymi wycięciami charakteryzuje się dość skomplikowaną konstrukcją, która zaprojektowana jest od a do z specjalnie do karmienia. Góra piżamy wygląda jak kopertowy dekolt, a pod spodem znajduje się dodatkowa warstwa materiału. To właśnie tutaj znajduje się specjalny otwór dzięki któremu można dostać się do piersi.

Jakie zalety?

Koszula do karmienia dwuwarstwowa z ukrytymi wycięciami ma bardzo wiele zalet, dlatego też tak dużo kobiet decyduje się na jej zakup. Największym atutem piżamy jest to, że nie trzeba niczego odpinać i zapinać. Karmienie dziecka jest możliwe poprzez odsunięcie jednej połowy koszuli. Poza karmieniem pierś jest doskonale schowana.

Jakie minusy?

Piżama do karmienia dwuwarstwowa z ukrytymi wycięciami ma nie tylko same zalety, ale również kilka wad o których należy zawsze pamiętać. Piżamy co prawda są bardzo wygodne, gdy nie nosi się stanika, ale kobiety które noszą biustonosz mogą odczuwać duży dyskomfort. Piżamy wykorzystywane są przez kobiety przede wszystkim w okresie karmienia dziecka. Dla wielu mam zdecydowanie lepszym wyborem są klasyczne koszule do karmienia z gumką przy dekolcie. Są to bardzo uniwersalne koszulki, które doskonale sprawdzą się także po zakończeniu karmienia. Pamiętać należy o tym, że gumka może szybko się rozciągać, dlatego też warto postawić na wysokiej jakości piżamy do karmienia od renomowanych producentów.