Oryginalna sukienka z podwyższonym stanem dla kobiet o figurze typu gruszka

Kobiety o figurze typu gruszka mają bardzo duży problem, aby znaleźć modną i stylową sukienkę. Dzięki kilku naszym cennym poradom dowiedzą się Państwo na które sukienki warto postawić, aby uzyskać bardzo oryginalny i niepowtarzalny efekt.

Czym wyróżnia się figura typu gruszka

Kobiety o figurze typu gruszka charakteryzują się najczęściej dość wąską talią, szerokimi biodrami oraz okrągłą pupą. Między innymi dlatego też bardzo trudno jest dobrać elegancką sukienkę. Zmorą wielu kobiet o tej figurze są także krótkie nogi. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi modna sukienka z podwyższonym stanem, która potrafi zdziałać prawdziwe cuda. W sukienkach z wysokim stanem jak powszechnie wiadomo jest nieco więcej materiału, dzięki czemu można optycznie wydłużyć nogi i jednocześnie skrócić tułów.

Dlaczego warto?

Jedną z największych zalet sukienek z podwyższonym stanem jest to, że ładnie podkreślają to, co w figurze typu gruszka jest najładniejsze. Mowa tutaj oczywiście o dość wąskiej talii, seksownych biodrach i krągłych pośladkach. Elegancka sukienka z podwyższonym stanem jest dobrym wyborem także dla kobiet, które mają figurę typu klepsydra. W tym konkretnym przypadku sukienka idealnie uwypukla talię osy i zaokrąglone uda. Sukienki tego typu zaprojektowane są w taki sposób, aby można było w umiejętny sposób ukryć oponkę na brzuchu i zbędne kilogramy po boczkach. Pamiętać należy jedynie o tym, aby postawić na oryginalne sukienki od renomowanych producentów.