Najlepsze buty na jesień i zimę na ten rok

botki czarne

Jedną z największych przyjemności związanych ze zmieniającymi się porami roku jest możliwość zakupu nowych butów. W tym roku na jesień i zimę bardzo popularne będą między innymi botki na platformie. Ten model to buty dosyć minimalistyczne, które nie posiadają praktycznie żadnych zdobień. Dzięki temu, że mają taką prostą i ciekawą formę, doskonale wyglądają w wielu różnych stylizacjach.

Botki na platformie w kolorze czarnym

Czarne masywne buty pojawiają się w kolekcjach zawsze na jesień i zimę. To bowiem już prawdziwa klasyka gatunku. W tym roku takie ciężkie buty mają jednak odrobinę zmieniony wizerunek. To buty przylegające mocno do stopy, które nie mają zaznaczonego obcasa, natomiast posiadają wyraźną grubą platformę. Tak naprawdę są bezpośrednim nawiązaniem do stylu na przykład rockowego lub punkowego. Na szczęście wcale nie trzeba ich stylizować tylko i wyłącznie w taki sposób. Z powodzeniem można je zakładać do ubrań bardzo kobiecych, a nawet seksownych. Mowa tutaj na przykład o krótkiej spódniczce w kwiaty. Chodzi o siłę kontrastów. W połączeniu z masywnymi butami, taki strój traci swoje seksowne konotacje, stając się po prostu doskonałym ubraniem na co dzień.

Wyraziste buty na jesień i zimę

Opisywana powyżej siła kontrastów to coś, co może robić naprawdę ogromne wrażenie. Dlatego właśnie takie buty można zestawiać też z długimi kwiecistym sukienkami, które mają tym razem bardziej romantyczny charakter. Dawniej do takich sukienek zakładało się na przykład tak zwane glany, dzisiaj to botki na platformie ze sklepu deezee w kolorze czarnym. Siła kontrastu jest na tyle duża, że stylizacja jest naprawdę bardzo ciekawa i przyciąga uwagę. Bardzo mocną stroną takich butów jest ich niesamowita wygoda. Są one ciepłe, doskonale chronią przed wilgocią, dlatego też sprawdzą się perfekcyjnie nawet na bardzo deszczowe dni.