W butach na wesele

Wesele, wesele, wesele. Miejsce, gdzie gości weselni prezentuja najbardziej wyszukane stylizacje, nacechowane przede wszystkim elegancją i nienagannym wyglądem. Tak było dawniej, tak bywa także i dziś. W ostatnich latach można jednakże zaobserwować nieco odmienny trend. Weselne ubiory nieco powszednieją, odchodząc stopniowo od stylu balowego na rzecz luźniejszych stylizacji. Dotyczy to także butów na wesele, szczególnie przeznaczonych dla mężczyzn.

Co na nogach, to i w głowie

Jeszcze kilkanaście lat temu pójście na wesele przez mężczyznę w obuwiu innym niż pantofle lub mokasyny było czymś niewybaczalnym. Modowa sztampa obowiązująca na polskich weselach zobowiązywała mężczyzn do sięgania po eleganckie, jak wówczas je postrzegano, buty.

Czasy poszły jednak do przodu. Weselne dogmaty stopniowo się luzowały, dochodząc do dzisiejszego momentu. W chwili obecnej jako buty na wesele mogą z powodzeniem służyć nawet poczciwe, czarno-białe trampki. Zbyt mocno to nie dziwi ani nie gorszy. Szczególnie w miastach.

Wesele jedyną okazją

Wciąż jednak część osób patrzy krzywo na takie modowe zachowania. Dotyczy to przede wszystkim przedstawicieli starszych pokoleń, dla których wesele było swego rodzaju świętością, którą należało celebrować tak jak wizytę w kościele.

Zachęcam do nabycia w

https://pantofelek24.pl/pol_m_Inne_Buty-na-wesele-385.html