5 najważniejszych trendów bieliźnianych tej jesieni

W 2018 roku pojawiło się kilka ciekawych pomysłów na kobiecą, elegancką bieliznę. Komplety przylegają do ciała, są estetyczne i wygodne, a także ładne. Mniej jest tradycyjnej bieli, do łask wracają desenie oraz zgaszone naturalne barwy. Niejeden producent bielizny damskiej (https://www.gorteks.com.pl/) proponuje również zestawy z licznymi przezroczystymi wstawkami. Poniżej kilka najważniejszych pomysłów na jesień.

Koronki

Stylowe koronki wychodzą z mody i wracają, tej jesieni są bardzo misterne i w wyrazistych kolorach. Można wybrać swoją ulubioną barwę. Koronki wyglądają słodko, uroczo, czasem też drapieżnie i prowokacyjnie.

 

Falbanki

Kolejny rodzaj zdobienia, który czyni bieliznę jednocześnie delikatną i zmysłową. Na nadchodzącą jesień można sprawić sobie taki komplecik; nawet jeśli falbanka będzie jedynie zaznaczona, może odmienić cały zestaw.

 

Biustonosze „racer”

Modny trend utrzymuje się cały rok. Te biustonosze mają specjalne zapięcie gwarantujące większą wygodę, przypominają nieco bieliznę sportową. Występują w różnych kolorach, można też połączyć kilka trendów w jeden i znaleźć model z koronką i falbankami.

 

Przezroczyste wstawki

Jesienią wręcz obowiązkowo trzeba skompletować półprzezroczystą bieliznę. Wbrew pozorom nie wygląda ona na wyzywającą, a przynajmniej nie każda. Można bawić się kolorystyką i ilością (lub rozmiarem) transparentnych wstawek.

 

Pastele

Oprócz obowiązkowej czerni i bieli bardzo modne będą słodkie pastele. Warto wyróżnić kolor tzw. baby blue, różne odcienie różu, beżu czy zieleni. Na takiej bieliźnie pięknie prezentują się desenie, przezroczystości czy falbanki.