Moda w stylu hip-hop

Luźne spodnie, obszerne bluzy, sportowe buty, koszulki i czapki, które sprawiają wrażenie za dużych – po tym można poznać hip-hopowca. Styl, który reprezentuje, narodził się w afroamerykańskich społecznościach zamieszkujących Nowy Jork, a odwołuje się do przeszłości czarnych niewolników pozbawionych pasów w spodniach. Nastawiona na wygodę moda to znak buntu przeciw normom społecznym.

Odzież streetwear

Sklepy z modą odzieżową oferują bluzy, czapki, spodnie, koszulki i inne akcesoria, które pozwalają na podkreślenie własnego stylu i indywidualnego charakteru. Ich oferta obejmuje odzież z najnowszych kolekcji – marki lubiane i cieszące się uznaniem w świecie streetwearu.

Największym zainteresowaniem cieszą się koszulki męskie, stanowiące bazę każdej streetwearowej stylizacji. Można założyć do nich jeansy, joggery oraz krótkie spodenki – i zawsze będzie to trafiony zestaw.  

Młodzieżowe koszulki na lato można kupić w różnych rozmiarach i z różnych materiałów (bawełna, poliester), a producenci zawsze stawiają na ich wysoką jakość. T-shirty w luźnym stylu przeważnie są w ciemnych kolorach z nadrukiem na przodzie. Motywem przewodnim są raperzy i znani wykonawcy hip-hopu, nazwy zespołów, wielkie litery w krzykliwym kolorze, bądź mroczne postaci ze świata fantastyki. Oprócz T-shirtów w ofertach sklepów znajdują się także koszulki polo i tank topy.