paski do spodni męskie- czym kierować się przy wyborze?

Paski męskie pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także funkcjonalną. Zabezpieczają spodnie przed zsuwaniem się, a także ozdabiają każdą stylizację. Producenci oferują nie tylko klasyczną wersję skórzaną, ale także ozdobne, kolorowe paski męskie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się markowe dodatki takie jak: GUESS, Tommy Hilfiger czy Calvin Clein.

Jak wybrać pasek do spodni?

paski do spodni męskie

Planując wybór paska do spodni, warto skupić się na jego kluczowych parametrach, w tym takich jak:

  • Długość. Najczęściej dostępne są paski z opcją regulowania (za pomocą dziurek lub klamry),
  • szerokość, która powinna pasować do szerokości szlufek. Grubszy pasek nie zmieści się w szlufkach, natomiast wąski będzie prezentował się nieestetycznie,
  • kolor,
  • rodzaj sprzączki,
  • rodzaj regulowania długości. 

Pasek skórzany męski – elegancki dodatek na każdą okazję

Pasek skórzany męski z Messimo.pl to ponadczasowy basic w każdej garderobie mężczyzny. Może być wykonany ze skóry naturalnej lub syntetycznej, a także zamszu. Choć jest niezastąpionym dodatkiem w eleganckich stylizacjach, świetnie odnajduje się także w wersji casualowej. Można go połączyć z garniturem, spodniami jeansowymi, jak i materiałowymi. Należy jednak dopasować jego kolor do pozostałych dodatków tak, aby tworzyły spójną całość. Na oficjalne spotkania i wydarzenia należy wybrać klasyczną sprzączkę, która prezentuje się bardzo gustownie i elegancko dodając stylizacji odpowiedniej powagi i szyku.